Bilder Taklampa Wästberg W124 S3

Taklampa Wästberg W124 S3

1100 SEK

Värdering: 4 000 SEK

Taklampan w124 är formgiven av Jonas Lindvall för Wästberg är en elegant och stilren taklampa. Lampan har ett rakt nedåtriktat ljus som hjälper till att skapa en varm stämning i rummet den befinner sig i.
Tyvärr förekommer lite Repor

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111

TRAPPSTEGE, H: 172cm

Värdering: -

Bud: 400 SEK

KRUKOR 3st, räfflade, plast. H:36cm D:27cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

BLOMBORD 1900 talets andra hälft. H:71x 100x 57cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 70 SEK

EXTRASÄNG Stram. B:80cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK