Bilder Hjalmar Kröger Olja på pannå

Hjalmar Kröger Olja på pannå

1 månad 4 timmar 12 minuter

2024-03-28 14:47

Värdering: 800 SEK

Fjällmotiv
Signerad: H Kröger

Mått på pannå: 58 x 47 cm
Mått inkl ram: 67 x 56 cm

Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Hjalmar Kröger Oil on panel

Mountain motif
Signed: H Kröger

Dimensions of panel: 58 x 47 cm
Dimensions including frame: 67 x 56 cm

Condition report: Age-based wear, no other remarks

Kista i Ek England

Värdering: -

Bud: 325 SEK

Södermanland

Matgrupp i gustaviansk stil 5 delar

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Södermanland

Pall på hjul

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Södermanland

Pinnstolar 2 st och pall

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Södermanland