Bilder Carl Ljungman 1840-1901 Olja på duk

Carl Ljungman 1840-1901 Olja på duk

900 SEK

Värdering: 1 200 SEK

Motiv av älgtjur i skog
Signerad: C Ljungman

Mått på duk: 99 x 60 cm
Mått inkl ram: 115 x 75 cm

Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage på ram, mindre tryckmärken/veck i duk, inga övriga anmärkningar

Carl Ljungman 1840-1901 Oil on canvas

Motif of moose bull in forest
Signed: C Ljungman

Dimensions of canvas: 99 x 60 cm
Dimensions including frame: 115 x 75 cm

Condition report: Age-based wear on frame, minor print marks/creases in canvas, no other remarks

parti RAMAR Största 29*23 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

SKOR Viking st.41

Värdering: -

Bud: 50 SEK

SEDEL norsk 100:-

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TELEFON Musse Pigg, plast, Disney H:37 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 7 minuter