Bilder Oidentifierad konstnär Irene Olja på duk

Oidentifierad konstnär Irene Olja på duk

1400 SEK

Värdering: 800 SEK

"Fågel Fenix"
Signatur: Irene
Datering: 1967

Mått på duk: 67 x 53 cm
Mått inkl ram: 70 x 55 cm

Unidentified artist Irene Oil on canvas

"Bird Phoenix"
Signature: Irene
Date: 1967

Dimensions of canvas: 67 x 53 cm
Dimensions including frame: 70 x 55 cm

Condition report: No remarks

BARNBÖCKER

Värdering: -

Bud: 50 SEK

KAFFESERVIS 24 delar. "Måsen" Bing & Gröndahl, Danmark Kopp H:6 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

parti VERKTYG skiftnyckel, tänger, knivar mm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

SALTKAR, PEPPARKAR & ÄGGKOPPAR 8st. "Måsen" Bing & Gröndahl, Danmark

Värdering: -

Bud: 750 SEK