Bilder Tv-bänk Svenska Hem 2000-tal
Mediabänk i ekfanér med vitlackerade luckor
Skåpknoppar i ek
Höjd: 58,5 cm
Längd: 180 cm
Djup: 40 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, mindre repor och märken, inga övriga anmärkningar
TV bench "Swedish Home" 2000s
Media bench in oak veneer with white lacquered doors
Cabinet knobs in oak
Height: 58.5 cm
Length: 180 cm
Depth: 40 cm
Condition report: Minor use wear, minor scratches and marks, no other remarks
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 750 SEK
Norrbotten