Bilder Barbro K Poggats Blandteknik / Collage

Barbro K Poggats Blandteknik / Collage

900 SEK

Värdering: 1 200 SEK

Konstnär född: 1965
Komposition med ren
Signerad: BK Poggats
Daterad: 1998
Numrerad: HC

Mått på bildyta: 19,5 x 15 cm
Mått inkl ram: 33 x 27 cm

Barbro K Poggats Mixed media / Collage

Artist born: 1965
Composition with reindeer
Signed: BK Poggats
Dated: 1998
Numbered: HC

Image area dimensions: 19.5 x 15 cm
Dimensions including frame: 33 x 27 cm

Condition report: No comments

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 timmar 56 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 timmar 56 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesiska danserskor, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 56 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 timmar 56 minuter