Bilder Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Olja på pannå

Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Olja på pannå

700 SEK

Värdering: 800 SEK

"Från Kittelfjäll 1970"
Signerad: Bajo

Mått på pannå: 40,5 x 33 cm
Ej ramad

Bertil Johansson-Bajo 1906-1982 Oil on panel

"From Kittelfjäll 1970"
Signed: Bajo

Dimensions of panel: 40.5 x 33 cm
Not framed

Condition report: No remarks

268 Kaffegods

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

Korg, kavel, bakuspjulk

Värdering: 150

Bud: 370 SEK

Norrbotten

269 Div

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Närke

Oval spegel, mormorshylla

Värdering: 150

Bud: 300 SEK

Norrbotten