Bilder Oidentifierad konstnär Olja på papper

Oidentifierad konstnär Olja på papper

1 månad 4 timmar 23 minuter

2024-03-28 15:00

400 SEK

Värdering: 800 SEK

Komposition med fiskar
Otydligt signerad
Daterad: 1954

Mått på papper: 45 x 36 cm
Mått inkl ram: 62 x 54 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Unidentified artist Oil on paper

Composition with fishes
Indistinctly signed
Dated: 1954

Dimensions of paper: 45 x 36 cm
Dimensions including frame: 62 x 54 cm

Condition report: Minor age-based wear, no other remarks

Golvlampor retro

Värdering: -

Bud: 80 SEK

SUPSKED I SILVER

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Cykel, Monark, Classic, 26 tum, ca 2010

Värdering: 1 500

Bud: 1 000 SEK

Bord på hjul, ek, Tingströms, längd 90 cm

Värdering: 400

Bud: 0 SEK