Bilder Albert Scharning Halsband Silver och Emalj 1900-tal
Norge.
Halslänk i silver och blå emalj.
Märkt: A.Sch 925 S
Längd: 40 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Albert Scharning Necklace Silver and Enamel 20th Century
Norway.
Necklace in silver and blue enamel
Marked: A.Sch 925 S
Length: 40 cm
Condition: Minor usage wear, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 33 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 35 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 37 minuter