Bilder Hag Hans Engstedt Färglitografi

Hag Hans Engstedt Färglitografi

1 månad 5 timmar 19 minuter

2024-03-28 14:43

700 SEK

Värdering: 800 SEK

Hag Hans Engstedt född: 1949
"Mård"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: 208/220

Mått bildyta: 32 x 25 cm
Löst blad

Hag Hans Engstedt Color lithography

Hag Hans Engstedt born: 1949
"Marten"
Signed in pencil: HagHans Engstedt
Numbered: 208/220

Image area dimensions: 32 x 25 cm
Loose sheet

Condition report: No comments

LYFCO ELCYKEL

Värdering: -

Bud: 650 SEK

KASSAAPPARAT/KASSAREGISTER

Värdering: -

Bud: 125 SEK

PARKSOFFA Grythyttan Stålmöbler. B123cm

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

GUNNAR LUNDÉN

Värdering: -

Bud: 60 SEK