Bilder Omega Damur 1900-tal

Omega Damur 1900-tal

500 SEK

Värdering: 800 SEK

Mekaniskt urverk.
Klockan går vid enklare test.

Diametermått: 17,5 mm
Längd: 18,5 cm

Konditionsrapport: Repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.

Omega Ladies watch from the 20th century
Mechanical movement.
The clock runs on simpler tests.

Diameter measurements: 17,5 mm
Length: 18,5 cm

Condition report: Scratches & wear and tear, No other remarks.

KRUKOR paret, i plast. H:40cm D:50cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Värdering: -

Bud: 175 SEK

MOBILTELEFONER

Värdering: -

Bud: 50 SEK

VÄGGPLATTA stengods Gustavsberg Börje Skohg 1980, 23*23 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK