Bilder Huggare "Y.R" 1976

Huggare "Y.R" 1976

500 SEK

Värdering: 800 SEK

Tillverkad av läder & björk.
Monogramsignerad: Y.R
Daterad: 1976

Längd inklusive slida: 40 cm

Konditionsrapport: Personlig inskription, Flera märken & åldersbaserat slitage, Missfärgning på läder, Inga övriga anmärkningar.

Chopper "Y.R" 1976
Made of leather & birch.
Monogram signed: Y.R
Dated: 1976

Length including sheath: 40 cm

Condition report: Personal inscription, Several marks & age-based wear, Discoloration on leather, No other remarks.

Kruka mässing + formar mässing K. Mossberg Söderbärke, 3 stycken

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Grytor, 3 stycken

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Silverskedar, 11 stycken

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Armband silver

Värdering: -

Bud: 75 SEK