Bilder Huggare "Y.R" 1976
Tillverkad av läder & björk.
Monogramsignerad: Y.R
Daterad: 1976
Längd inklusive slida: 40 cm
Konditionsrapport: Personlig inskription, Flera märken & åldersbaserat slitage, Missfärgning på läder, Inga övriga anmärkningar.
Chopper "Y.R" 1976
Made of leather & birch.
Monogram signed: Y.R
Dated: 1976
Length including sheath: 40 cm
Condition report: Personal inscription, Several marks & age-based wear, Discoloration on leather, No other remarks.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK