Bilder Armbandsur Omega Automatic Geneve 1900-tal

Armbandsur Omega Automatic Geneve 1900-tal

3000 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Automatiskt urverk, Boett av rostfritt stål, Plexiglas.
Märkt: Omega Geneve.
Klockan tickar & fungerar vid enklare test.
Brunt band tillverkad av läder.

Diametermått: 35 mm
Längd band: 23 cm

Konditionsrapport: Större repor, Åldersbaserat slitage, Ej examinerat urverk, inga övriga anmärkningar.

Wristwatch Omega Automatic Geneve from the 20th century
Automatic clockwork, Stainless steel case, Plexiglas.
Tagged: Omega Geneva.
The clock works on easier test.
Brown strap made of leather.

Diameter: 35 mm
Length band: 23 cm

Condition report: Larger scratches, Age-based wear, Not examinated clockwork, No other remarks.

GJUTJÄRNSGRYTA H:29 cm D:30 cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

SKINN Bl.a. rävskinn

Värdering: -

Bud: 225 SEK

parti RAMAR Största 29*23 cm

Värdering: -

Bud: 125 SEK

SKOR Viking st.41

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 minuter