Bilder Bertil Almlöf Pastell på papper
Erik Bertil Almlöf född: 1930 Linköping
Interiör
Signerad: B Almlöf
Daterad: 1953
Mått på på papper: 45 x 31 cm
Mått inkl ram: 57 x 43 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Bertil Almlöf Pastel on paper
Erik Bertil Almlöf born: 1930 Linköping
Interior
Signed: B Almlöf
Dated: 1953
Dimensions on paper: 45 x 31 cm
Dimensions including frame: 57 x 43 cm
Condition report: Minor wear on frame, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 2 timmar
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 2 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 2 timmar 4 minuter