Bilder Göran Wärff Skål Glas Kosta Boda 1900-tal

Göran Wärff Skål Glas Kosta Boda 1900-tal

Värdering: 800 SEK

Göran Wärff 1933-2022
Skål i glas.
Signerad: Kosta Boda Atelje 162875008

Diameter: 22,5 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, repor, inga övriga anmärkningar

Göran Wärff Bowl Glass Kosta Boda 20th century

Göran Wärff 1933-2022
Bowl made of glass.
Signed: Kosta Boda Atelje 162875008

Height: 22.5 cm

Condition report: Minor age-based wear, scratches, no other remarks

Pall, 1950-1960 tal

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Stolar 1 par, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Snurrfåtölj 1950-1960 tal

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Stol s.k vändstol, 1800-tal

Värdering: -

Bud: 400 SEK