Bilder Lampskärmar Glas 1900-tal (2st)

Lampskärmar Glas 1900-tal (2st)

1 månad 2 timmar 36 minuter

2024-03-28 17:42

500 SEK

Värdering: 800 SEK

Konformade lampskärmar i sandblästrat glas

Höjd: 24 cm
Diameter nedtill: 21 cm
Diameter upptill: 8,5 cm

Konditionsrapport: Minde åldersbaserat slitage, mindre nagg vid övre mynning, inga övriga anmärkningar

Lampshades Glass 20th century (2pcs)

Cone shaped lampshades in sandblasted glass

Height: 24 cm
Diameter at the bottom: 21 cm
Diameter at the top: 8.5 cm

Condition report: Minor age-based wear, minor chip at upper mouth, no other remarks

KAFFEKANNA MED KRAN OCH BRÄNNARE

Värdering: -

Bud: 150 SEK

SVENSKA OCH UTLÄNDSKA MYNT

Värdering: -

Bud: 400 SEK

KRUKOR paret, i plast. H:35cm D:38cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

TAKLAMPA MED PÄRLFRANS

Värdering: -

Bud: 50 SEK