Bilder Beck & Jung Grafik
(Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007)
Komposition
Signerad: Beck & Jung
Numrerad: 230/275
Daterad: 1975
Mått på bildyta: 60 x 43 cm
Mått inkl ram: 70 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram och glas(plast), inga övriga anmärkningar
Beck & Jung Graphic arts
Composition
Signed: Beck & Jung
Numbered: 230/275
Dated: 1975
Image area dimensions: 60 x 43 cm
Dimensions including frame: 70 x 52 cm
Condition report: Minor wear on frame and glass (plastic), no other remarks
Slutar om 1 timme 13 minuter
Slutar om 1 timme 13 minuter