Bilder Beck & Jung Serigrafi
(Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007)
Komposition
Signerad: Beck & Jung
Numrerad: 13/20
Daterad: 1974
Mått på bildyta: 98,5 x 98,5 cm
Mått inkl ram: 100 x 100 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram och plexiglas, inga övriga anmärkningar
Beck & Jung Serigraphy
Composition
Signed: Beck & Jung
Numbered: 13/20
Dated: 1974
Image area dimensions: 98.5 x 98.5 cm
Dimensions including frame: 100 x 100 cm
Condition report: Minor wear on frame and plexiglass, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 13 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 13 minuter