Bilder Kombinationsmöbel Trä 1900-tal
Avlastningsbord / barskåp tillverkat i mörkbetsat trä
Avlastningshylla under bordsskiva samt skåp med lucka och bakomliggande hyllplan
Höjd: 70 cm
Mått bordsskiva: 43 cm
Konditionsrapport: Mindre bruks- och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Combination furniture Wood 20th century
Side table / bar cabinet made of dark stained wood
Shelf under table top and cabinet with door and underlying shelf
Height: 70 cm
Tabletop dimensions: 43 cm
Condition report: Minor use- and age-based wear, no other remarks
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Norrbotten
Värdering: 8 000 SEK
Högsta bud:Bud: 13 300 SEK
Norrbotten