Bilder Michael Kors Axelremsväska "Selma" 2000-tal

Michael Kors Axelremsväska "Selma" 2000-tal

800 SEK

Värdering: 800 SEK

Axelremsväska "Selma" från Michale Kors
Tillverkad i vitt läder med dealjer i mässing och svart gummilist
Fodrad med monogramtextil och inredd med fem fack

Mått väska: 40 x 30 cm
Längd på axelband: 95 cm

Kondittionsrapport: Obetydligt bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Michael Kors Shoulder bag "Selma" 2000s

Shoulder strap bag "Selma" from Michale Kors
Made of white leather with brass details and black rubber strip
Lined with monogram textile and furnished with five compartments

Bag dimensions: 40 x 30 cm
Length of shoulder strap: 95 cm

Condition report: Insignificant wear and tear, no other remarks

DAMSKOR, 2 par, Peter Kaiser samt Carraro, 2000-tal

Värdering: 300

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 1 timme 28 minuter

JACKIE LYND, 4 st tallrikar, porslin, "Forrätt", Rörstrand

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

Slutar om 1 timme 30 minuter

GARDINLÄNGDER, 3 + 2 st, bomull, 1900-/2000-tal

Värdering: 500

Bud: 850 SEK

Slutar om 1 timme 32 minuter

VICKE LINDSTRAND, 23 del servisglas, "Calypso", Kosta, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

Slutar om 1 timme 34 minuter