Bilder Michael Kors Axelremsväska "Selma" 2000-tal
Axelremsväska "Selma" från Michale Kors
Tillverkad i vitt läder med dealjer i mässing och svart gummilist
Fodrad med monogramtextil och inredd med fem fack
Mått väska: 40 x 30 cm
Längd på axelband: 95 cm
Kondittionsrapport: Obetydligt bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Michael Kors Shoulder bag "Selma" 2000s
Shoulder strap bag "Selma" from Michale Kors
Made of white leather with brass details and black rubber strip
Lined with monogram textile and furnished with five compartments
Bag dimensions: 40 x 30 cm
Length of shoulder strap: 95 cm
Condition report: Insignificant wear and tear, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 28 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 30 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 32 minuter