Bilder Skeppslyktor Glas och Mässing 1900-tal (2 st)
Två stycken skeppslyktor/vägglampor i mässing och glas.
Diameter: 23-32 cm
Konditionsrapport: Ej funktionstestade, åldersbaserat slitage och märken, inga övriga anmärkningar
Ship Lamps Glass and Brass 20th Century (2 pcs)
Two lamps in brass and glass.
Diameter: 23-32 cm
Condition: Not function tested, age-based wear and marks, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 15 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 17 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 19 minuter