Bilder Spegel och Konsolbord Kålmårdsmarmor 1900-tal

Spegel och Konsolbord Kålmårdsmarmor 1900-tal

800 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Förgylld spegel och konsolbord med marmorskiva, kålmårdsmarmor.

Höjd spegel: 139 cm
Bredd spegel: 49 cm
Höjd konsolbord: 72 cm
Bredd konsolbord: 58 cm

Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, repor, märken & åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.

Mirror and table marble 20th Century
Gilt mirror and console table with a marble top.

Height mirror: 139 cm
Width mirror: 49 cm
Height of console table: 72 cm
Width console table: 58 cm

Condition report: Smaller color loss, scratches, marks & age-based wear, no other remarks.

HAVSKAJAK Caribou CX. L:ca 510cm

Värdering: -

Bud: 2 500 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4st "Brissago B-20" Grythyttans Stålmöbler, 1900 talets andra hälft, vitmålade.

Värdering: -

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 6 minuter

SLÄPKÄRRA CO Släpet 1000 GL, årsmodell: 2000, sommardäck, har två stycken 2:or efter besiktning, se extra bild.

Värdering: -

Bud: 7 300 SEK

Slutar om 8 minuter

GRÄSKLIPPARE, Honda "HRS 536c" (ej funktionstestad)

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK

Slutar om 10 minuter