Bilder Okänd Konstnär Olja på duk
Okänd Konstnär Olja på duk
Motiv av fiskeläge
Osignerad
Mått på duk: 56 x 47 cm
Mått inklusive ram: 58 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar
Unknown artist Oil on panel
Motif from fishing village
Unsigned
Canvas dimensions: 56 x 47 cm
Dimensions including frame: 58 x 49 cm
Condition report: Minor wear on frame, No other remarks