Bilder Revolver Replika Rigarmi 44
Revolver replika, limmad och pluggad.
Separat frammatare medföljer
Längd: 34 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage och repor, slipningar på trä, inga övriga anmärkningar
Revolver Replica Rigarmi 44
Seperate hand included
Revolver replica, glued and plugged.
Length: 34 cm
Condition: Minor wear and scratches, wooden parts grinded down, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 2 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 4 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 6 minuter