Bilder Hildur Hedberg Johansson 1902-1994 Olja på pannå

Hildur Hedberg Johansson 1902-1994 Olja på pannå

Värdering: 800 SEK

Stilleben av tulpaner i kruka
Signerad: Hildur Hedberg Johansson
Daterad: 1981

Mått på pannå: 41 x 33 cm
Mått med ram: 46 x 38 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Hildur Hedberg Johansson 1902-1994 Oil on panel

Still life of tulips in pot
Signed: Hildur Hedberg Johansson
Dated: 1981

Dimensions of panel: 41 x 33 cm
Dimensions with frame: 46 x 38 cm

Condition report: Minor age-based wear, no other remarks

Antik kista ca 46x35 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 1 timme 34 minuter

Diverseljus saxar m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 1 timme 34 minuter

Diverse skrin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 1 timme 34 minuter

Diverse träsaker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 1 timme 34 minuter