Bilder Armband / Krysslänk 18K Guld 1980

Armband / Krysslänk 18K Guld 1980

6400 SEK

Värdering: 5 500 SEK

Armband tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: Brofod Aktiebolaget, Falköping 1980

Längd: 20 cm
Vikt: 13,6 gram

Konditionsrapport: Mindre repor, Inga övriga anmärkningar.

Bracelet / Cross link 18K Gold 1980
Bracelet made of 18K Red gold.
Stamped: Brofod Aktiebolaget, Falköping 1980

Length: 20 cm
Weight: 13.6 grams

Condition report: Minor scratches, No other remarks.

KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Sigma, Vivitar, Tokina

Värdering: 600

Bud: 300 SEK

Louise Adelborg, assietter, 11 st, "Magnolia", Rörstrand

Värdering: 250

Bud: 400 SEK

Bröd. Johansson Auto-metall, Skellefteå, "Essde-lampan", industrilampa på rörlig arm

Värdering: -

Bud: 180 SEK

Tallrikar, 6 st, "Grafisk Bukett", Gustavsberg

Värdering: 300

Bud: 100 SEK