Bilder Armband / Länk 18K Guld 1900-tal
Armband / Länk 18K Guld 1900-tal
Armband tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: 750
Längd: 17,5 cm
Vikt: 14,6 gram
Bracelet / Link 18K Gold from the 20th century
Bracelet made of 18K Red gold.
Stamped: 750
Length: 17.5 cm
Weight: 14.6 grams
Condition report: No remarks