Bilder Kero AB Ryggsäck "Reindeer" Läder 1900-tal
Kero AB Ryggsäck "Reindeer" Läder 1900-tal
Ryggsäck i läder.
Märkt: Keros Reindeer
Höjd: 43 cm
Konditionsrapport: Bruksslitage och märken, fläckar, inga övriga anmärkningar
Kero AB Backpack Leather "Reindeer" 20th Century
Rugsack made of leather
Marked: Keros Reindeer
Height: 43 cm
Condition: Usage wear and marks, stains, no other remarks