Bilder Kero AB Ryggsäck "Reindeer" Läder 1900-tal

Kero AB Ryggsäck "Reindeer" Läder 1900-tal

750 SEK

Värdering: 800 SEK

Ryggsäck i läder.
Märkt: Keros Reindeer

Höjd: 43 cm

Konditionsrapport: Bruksslitage och märken, fläckar, inga övriga anmärkningar
Kero AB Backpack Leather "Reindeer" 20th Century
Rugsack made of leather
Marked: Keros Reindeer

Height: 43 cm

Condition: Usage wear and marks, stains, no other remarks

Figuriner, Danmark

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Figuriner, Lladro, samt Nao

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Vaser, Danmark

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Kaffeservisdelar, "Musselmalet", Royal Copenhagen

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK