Bilder Hängsmycke 18K Guld med bergskristall 1949

Hängsmycke 18K Guld med bergskristall 1949

2000 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Hängsmycke tillverkad av 18K Guld besatt med en bergskristall.
Stämplad.

Höjd: 34 mm
Vikt: 8,9 gram

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.

Pendant 18K Gold with rock crystal 1949
Pendant made of 18K Gold studded with a rock crystal.
Stamped.

Height: 34 mm
Weight: 8.9 grams

Condition report: Minor use wear, No other remarks.

Bokhylla, höjd 200 cm, bredd 90 cm

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Kristallkrona

Värdering: -

Bud: 400 SEK

RONDELLER, SLIPPAPPER M.M

Värdering: -

Bud: 275 SEK

RÖRSTRAND VAS

Värdering: -

Bud: 70 SEK