Bilder Bill Olson Färglitografi
Konstnär född: 1950
Signerad: Bill Olson
Numrerad: 99/200
Mått bildyta: 40 x 30 cm
Mått på papper: 43 x 31 cm
Löst blad
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Bill Olson Color lithograph
Artist born: 1950
Signed: Bill Olson
Numbered: 99/200
Dimensions image area: 40 x 30 cm
Dimensions of paper: 43 x 31 cm
Loose paper
Condition report: No remarks.
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 1 timme 51 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 1 timme 51 minuter