Bilder Kristina Nilsdotter Olja på duk 2013

Kristina Nilsdotter Olja på duk 2013

1200 SEK

Värdering: 5 000 SEK

Konstnär född: 1966
"Slummer mellan världar"
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2013

Mått på duk: 150 x 120 cm
Mått inkl ram: 154 x 125 cm

Kristina Nilsdotter Oil on canvas 2013

Artist born: 1966
"Slumber between worlds"
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2013

Dimensions of canvas: 150 x 120 cm
Dimensions including frame: 154 x 125 cm

Condition report: No remarks

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 timmar 31 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 timmar 31 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesiska danserskor, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 timmar 31 minuter

Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 95 x 95 cm, i rikt skuren ram

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 4 timmar 31 minuter