Bilder Kristina Nilsdotter Olja på duk 2013
Konstnär född: 1966
"Slummer mellan världar"
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2013
Mått på duk: 150 x 120 cm
Mått inkl ram: 154 x 125 cm
Kristina Nilsdotter Oil on canvas 2013
Artist born: 1966
"Slumber between worlds"
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2013
Dimensions of canvas: 150 x 120 cm
Dimensions including frame: 154 x 125 cm
Condition report: No remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 31 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 31 minuter