Bilder Kristina Nilsdotter Olja på duk
Konstnär född: 1966
Komposition
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 2011
Mått på dukar: 27 x 22 cm
Mått inkl ram: 103 x 65 cm
Kristina Nilsdotter Oil on canvas
Artist born: 1966
Composition
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 2011
Dimensions of canvases: 27 x 22 cm
Dimensions including frame: 103 x 65 cm
Condition report: No remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 40 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 40 minuter