Bilder Sixten Fager 1920-2010 Olja på duk
"Vårdag i fjällbranten"
Signerad: S. Fager
Mått på duk: 209 x 159 cm
Mått med ram: 216 x 166 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Sixten Fager 1920-2010 Oil on canvas
"Spring day on the mountainside"
Signed: S. Fager
Dimensions of canvas: 209 x 159 cm
Dimensions with frame: 216 x 166 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 11 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 2 timmar 11 minuter