Bilder Helge Holmlund 1911-1989 Olja på Duk
Porträtt
Signerad: H.Holmlund
Daterad: 1962
Mått på duk: 41 x 33 cm
Mått inklusive ram: 58 x 51 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Inga övriga anmärkningar.
Helge Holmlund 1911-1989 Oil on Canvas
Portrait
Signed: H.Holmlund
Dated: 1962
Dimensions of canvas: 41 x 33 cm
Dimensions including frame: 58 x 51 cm
Condition report: Minor age-based wear, No other remarks.
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk musiker, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 52 minuter
Gunarsa, Nyoman, olja, balinesisk danserska, signerad och daterad 2006, 125 x 100 (!) cm, i rikt skuren ram
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Slutar om 4 timmar 52 minuter