Bilder Kristina Nilsdotter Akryl på papper 1990

Kristina Nilsdotter Akryl på papper 1990

400 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Konstnär född: 1966
"Försöksdjur"
Signerad: Kristina Nilsdotter
Daterad: 1990

Mått på bildyta: 100 x 74 cm
Mått inkl ram: 109 x 85 cm

Kristina Nilsdotter Acrylics on paper 1990

Artist born: 1966
"Laboratory animals"
Signed: Kristina Nilsdotter
Dated: 1990

Image area dimensions: 100 x 74 cm
Dimensions including frame: 109 x 85 cm

Condition report: No remarks

LJUSLYKTA med spiralfot, Johansfors H:34 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

ANKARE med rep. H:63cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

STORMLYKTA/FOTOGENLYKTOR Största märkt Kungsörs bleckkärlsfabrik Svenske H:40 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

VAGNSHJUL i järn, äldre. D:73cm

Värdering: -

Bud: 225 SEK