Bilder José Vicente Leguey Blandteknik på Duk
José Vicente Leguey Blandteknik på Duk
José Vicente Leguey, Spanien, född 1951
Komposition
Signerad: Legeuy
Mått på duk: 61 x 48 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Jose Vicente Leguey Mixed Media on Canvas
José Vicente Leguey, Spain, born 1951
Composition
Signed: Legeuy
Dimensions of canvas: 61 x 48 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks