Bilder Mauritz Lundberg 1924–2002 Blandteknik på Pannå
"Det strala ljusets monument i den ultrainsynistiska morgonstaden"
Märkt: Mauritz Lundberg
Daterad: 1984
Mått på pannå: 60 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Mauritz Lundberg 1924–2002 Mixed Media on Panel
Marked: Mauritz Lundberg
Dated: 1984
Dimensions of panel: 60 x 50 cm
Condition: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK