Bilder Bengt Lindström 1925-2008 Akryl på papper

Bengt Lindström 1925-2008 Akryl på papper

5000 SEK

Värdering: 20 000 SEK

Ansikte i svart & vitt.
Signerad: Lindstrom
Akryl på papper uppfodrad på duk.

Mått på duk: 104 x 73,5 cm
Mått inklusive ram: 108 x 78 cm

Konditionsrapport: Krackeleringar, Inga övriga anmärkningar.

Bengt Lindström 1925-2008 Acrylic on paper
Face in black & white.
Signed: Lindstrom
Acrylic on paper mounted on canvas.

Dimensions of canvas: 104 x 73.5 cm
Dimensions including frame: 108 x 78 cm

Condition report: Craquelure, No other remarks.

SLÄPKÄRRA CO Släpet 1000 GL, årsmodell: 2000, sommardäck, har två stycken 2:or efter besiktning, se extra bild.

Värdering: -

Bud: 7 300 SEK

GRÄSKLIPPARE, Honda "HRS 536c" (ej funktionstestad)

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK

SKÅP med vitrinöverdel, modern tillverkning. H:180x 80x 40cm

Värdering: -

Bud: 425 SEK

MEKANIKERVAGN i plast. 47x100cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Slutar om 7 minuter