Bilder Bengt Lindström 1925-2008 Akryl på papper
Ansikte i svart & vitt.
Signerad: Lindstrom
Akryl på papper uppfodrad på duk.
Mått på duk: 104 x 73,5 cm
Mått inklusive ram: 108 x 78 cm
Konditionsrapport: Krackeleringar, Inga övriga anmärkningar.
Bengt Lindström 1925-2008 Acrylic on paper
Face in black & white.
Signed: Lindstrom
Acrylic on paper mounted on canvas.
Dimensions of canvas: 104 x 73.5 cm
Dimensions including frame: 108 x 78 cm
Condition report: Craquelure, No other remarks.
SLÄPKÄRRA CO Släpet 1000 GL, årsmodell: 2000, sommardäck, har två stycken 2:or efter besiktning, se extra bild.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 7 300 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 100 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 425 SEK