Bilder Vitrinskåp Viktorianskt England 1900-talets första hälft

Vitrinskåp Viktorianskt England 1900-talets första hälft

900 SEK

Värdering: 1 200 SEK

Stomme i mahogny med svängda ben på trissor
Nätmönster, profilerade kanter, sidohyllor och fasettslipad spegel
Glasad skåpdörr och bakomliggande hyllinredning
Nyckel medföljer

Höjd: 141 cm
Bredd: ca 70 cm
Djup: 38 cm

Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, märken och repor inga övriga anmärkningar

Display cabinet Victorian England first half of the 20th century

Mahogany frame with curved legs on pulleys
Mesh pattern, profiled edges, side shelves and faceted mirror
Glazed cabinet door and underlying shelf interior
Key included

Height: 141 cm
Width: approx. 70 cm
Depth: 38 cm

Condition report: Age-based wear, marks and scratches no other remarks

SLÄPKÄRRA CO Släpet 1000 GL, årsmodell: 2000, sommardäck, har två stycken 2:or efter besiktning, se extra bild.

Värdering: -

Bud: 7 300 SEK

GRÄSKLIPPARE, Honda "HRS 536c" (ej funktionstestad)

Värdering: -

Bud: 2 100 SEK

SKÅP med vitrinöverdel, modern tillverkning. H:180x 80x 40cm

Värdering: -

Bud: 425 SEK

MEKANIKERVAGN i plast. 47x100cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Slutar om 7 minuter