Bilder Zenith Fickur Turkiska Järnvägen 1900-tal
Fickur i rostfritt stål med kedja.
Märkt: Zenith
Fungerar vid enklare test
Diameter: 50 mm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar
Zenith Pocket Watch Turkish Railways 20th Century
Pocket watch in stainless steel, with chain.
Marked: Zenith
Works on simpler test
Diameter: 50 mm
Condition: Minor age-based wear and scratches, no other remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 325 SEK