Bilder Ring 18K Guld 1900-tal
Ring tillverkad av 18K Rött guld.
Stämplad: 18K
Inre diametermått: 21 mm
Vikt: 8,7 gram
Konditionsrapport: Repor, Inga övriga anmärkningar.
Ring 18K Gold 1900s
Ring made of 18K Red gold.
Stamped: 18K
Inner diameter measurement: 21 mm
Weight: 8.7 grams
Condition report: Scratches, No other remarks.