Bilder Thomas Sandell Vägglampa "Droppen" 2000-tal
Vägglampa tillverkad av gjuten aluminium med skärm av klart glas.
Design av Thomas Sandell för Zero interniör.
Märkt med etikett.
Höjd: 21,5 cm
Konditionsrapport: Skärm med nagg på undersidan av skruvarna (Ej synligt när skärmen är monterad) Inga övriga anmärkningar.
Thomas Sandell Wall lamp "The drop" from the 21th century
Wall lamp made of cast aluminum with a clear glass shade.
Design by Thomas Sandell for Zero interior.
Marked with label.
Height: 21.5 cm
Condition report: Edge with a nick on the underside of the screws (Not visible when the screen is mounted) No other remarks.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 25 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 27 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 29 minuter