Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, daterad 1972.
Rammått: 43 x 29 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Rammått: 43 x 29 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK