Bilder Brickor och coasters, 5+4 st, metall.

Brickor och coasters, 5+4 st, metall.

125 SEK

Värdering: 50 SEK

Längst: 47 cm.

Smärre bruksskick. Repor förekommer.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Stekjärn, gjutjärn/trä, Skeppshult.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Bordsspegel samt krokar, 2 st, mässing/glas, bl.a. Sia.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter

Skålar, 10 st, stengods.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 26 minuter

Mortlar med stöt, 2 st, mässing, bl.a. Skultuna SN No 6.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 1 timme