Bilder Brickor och coasters, 5+4 st, metall.
Längst: 47 cm.
Smärre bruksskick. Repor förekommer.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 minuter
Längst: 47 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 minuter