Bilder Taklampa, lackerad plåt, "Radius", Erik Baslev, Fog & Mörup, Danmark, 1960-tal.

Taklampa, lackerad plåt, "Radius", Erik Baslev, Fog & Mörup, Danmark, 1960-tal.

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Diam: ca. 42 cm.

Smärre bruksskick.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Taklampa, glas, 1960/1970-tal.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Slutar om 21 timmar 20 minuter

Väggplafonder, 3 st, metall/frostat glas, Markslöjd.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 21 timmar 42 minuter

Golvlampa, höjd 112 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 22 timmar 20 minuter

Bordslampa, glas, 1970-tal.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 22 timmar 32 minuter