Bilder Helge Holmlund 1911-1989 Akvarell på papper

Helge Holmlund 1911-1989 Akvarell på papper

500 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Triptyk med landskap
Signerade: Helge Holmlund

Mått på bildyta: 14 x 14 cm
Mått med ram: 30 x 30 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Helge Holmlund 1911-1989 Watercolor on paper
Triptych with landscapes
Signed: Helge Holmlund

Image area dimensions: 14 x 14 cm
Dimensions with frame: 30 x 30 cm

Condition report: Minor age-based wear, no other remarks

Textilkorg trä

Värdering: -

Bud: 125 SEK

12st kaffeskedar, silver

Värdering: 800

Bud: 995 SEK

Norrbotten

Takplafond Jugend-stil, 1930-1940 tal

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Jobs-tryck, kopia efter Anders Larsson Rättvik, J.R

Värdering: -

Bud: 275 SEK