Bilder Helge Holmlund 1911-1989 Akvarell på papper
Triptyk med landskap
Signerade: Helge Holmlund
Mått på bildyta: 14 x 14 cm
Mått med ram: 30 x 30 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Helge Holmlund 1911-1989 Watercolor on paper
Triptych with landscapes
Signed: Helge Holmlund
Image area dimensions: 14 x 14 cm
Dimensions with frame: 30 x 30 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks