Bilder Lars Norrman 1915-1979 Blandteknik på papper

Lars Norrman 1915-1979 Blandteknik på papper

Värdering: 800 SEK

Figurmotiv Signerad: Lars Norrman Mått bildyta: 16 x 11 cm Mått med ram: 41 x 37 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Lars Norrman 1915-1979 Mixed media on paper Figure motif Signed: Lars Norrman Image area dimensions: 16 x 11 cm Dimensions with frame: 41 x 37 cm Condition: Wear on frame, no other remarks

Röllakansmatta

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Taklampa Empire-stil, 1800-1900 tal

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Bakelsespade, tornedal, silver

Värdering: 400

Bud: 1 300 SEK

Norrbotten

Taklampa teak, 1960-tal

Värdering: -

Bud: 175 SEK