Bilder Lars Norrman 1915-1979 Blandteknik på papper

Lars Norrman 1915-1979 Blandteknik på papper

Värdering: 800 SEK

Figurmotiv Signerad: Lars Norrman Mått bildyta: 20 x 15 cm Mått med ram: 32 x 25 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Lars Norrman 1915-1979 Mixed media on paper Figure motif Signed: Lars Norrman Image area dimensions: 20 x 15 cm Dimensions with frame: 32 x 25 cm Condition: Wear on frame, no other remarks

SKIFFERPLATTA 75x135cm

Värdering: -

Bud: 2 500 SEK

FÖNSTER 2st med karm, öppnar åt höger. 100x100cm

Värdering: -

Bud: 850 SEK

TALLRIKAR 6st. Rörstrand "Grön Anna" D:24 cm

Värdering: -

Bud: 700 SEK

TALLRIKAR 6st. Rörstrand "Grön Anna" D:21 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK