Bilder Sixten Fager 1920-2010 Olja på duk
"Höstbild" Signerad: S.Fager Daterad: 1969 Mått på duk: 24,5 x 24,5 cm Ramens yttermått: 28 x 28 cm
Sixten Fager 1920-2010 Oil on canvas "Autumn Picture" Signed: S.Fager Dated: 1969 Dimensions of canvas: 24.5 x 24.5 cm Outer dimensions of the frame: 28 x 28 cm Condition report: No remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 45 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 47 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 49 minuter