Bilder Sture Meijer 1931-2023 Olja på pannå

Sture Meijer 1931-2023 Olja på pannå

1500 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Porträtt av kvinna med fönster Signerad: Meijer Mått på pannå: 45 x 39 cm Mått inklusive ram: 51 x 45 cm
Sture Meijer 1931-2023 Oil on panel Portrait of woman with window Signed: Meijer Dimensions of panel: 45 x 39 cm Dimensions including frame: 51 x 45 cm Condition report: No remarks

Antik kista ca 46x35 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 22 minuter

Diverseljus saxar m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 22 minuter

Diverse skrin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 22 minuter

Diverse träsaker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 22 minuter